Ανθρώπινο Δυναμικό

H Εταιρεία απασχoλεί  Διοικητικό και Εργατοτεχνικό προσωπικό.

Από το σύνολο του απασχολούμενου εργατικού δυναμικού:

Το 12% είναι κάτοχοι Μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών
Το 30% είναι απόφοιτοι Ανώτατης Εκπαίδευσης
Το 30% είναι απόφοιτοι Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Καριέρα

Αν επιθυμείτε να ενταχθείτε σε μία εταιρία με όραμα και πρωταγωνιστικό ρόλο στον τομέα της, παρακαλείστε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrm@profil.gr

Κάθε αίτηση και βιογραφικό σημείωμα είναι απολύτως εμπιστευτικά και θα χρησιμοποιούνται μόνο για την αξιολόγηση των τυπικών προσόντων κάθε ενδιαφερόμενου, με βάση τις προδιαγραφές συγκεκριμένης θέσης ή για το αρχείο της εταιρίας για μελλοντική χρήση.

Η εταιρία παρέχει:

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
Επαγγελματική εκπαίδευση
Υγιεινή και Ασφάλεια

Κύρια καθήκοντα

  • Καταχώρηση των οικονομικών πράξεων, τιμολογίων εξόδων, παγίων, και λοιπών παραστατικών
  • Καταχώρηση εσόδων, ταμειακών πράξεων και ενημέρωση τραπεζικών λογαριασμών.
  • Συμμετοχή στην οργάνωση και προετοιμασία των μηνιαίων και ετήσιων οικονομικών και φορολογικών υποχρεώσεων της εταιρείας.
  • Διαχείριση εργασιών My DATA.
  • Συμφωνίες υπολοίπων πελατών – προμηθευτών.

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος Ανώτατης/Ανώτερης εκπαίδευσης με κατεύθυνση Οικονομικά /Λογιστική.
  • Άριστη χρήση Η/Υ (Microsoft Office – Word, Excel) και Λογιστικών προγραμμάτων.
  • Γνώση Ε.Λ.Π, Δ.Λ.Π., φορολογικής νομοθεσίας και ΦΠΑ.
  • Εργασιακή εμπειρία έως 2 έτη σε ανάλογη θέση.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα & Μεθοδικότητα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου εργασίας
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο email: cv@europaprofil.com αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης #02_ ACCOUNTANT#. Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπιστούν με απόλυτη εχεμύθεια.

Συμπληρώστε τη φόρμα

    This site is registered on wpml.org as a development site.